top of page
Group 50313.jpg

SÜRDÜRÜLEBİLİR

FİNANS

Gradient_Background 6300k.jpg

GELECEK ASIR İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ASIR BANK olarak gerçek başarının nesilleri aştığına inanıyoruz. Sürdürülebilirlik bizim için sadece bir trend değildir; değerlerimize ve bugün yaptığımız seçimlerin yarın için dünyayı şekillendireceğine dair anlayışımıza dayanan bir bağlılıktır.

ASIR BANK olarak gerçek inovasyonun sürdürülebilirlikle eş değer olduğunun bilincindeyiz. Teknoloji odaklı ve yenilikçi bir banka olma taahhüdümüz finansal çözümlerin de ötesine uzanıyor. Faaliyetlerimizin, kararlarımızın ve taahhütlerimizin çevre ve toplum üzerinde derin bir etkisi olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çalışmalarımızın her alanında sürdürülebilir bir geleceği desteklemeye kendimizi adadık.

asır bank sürdürülebilirlik

Değişim için Bankacılık,

Eşitlik için Bankacılık

​Değişim kökten başlar ve biz bu kökleri güçlendirmek için buradayız. “Değişim Bankacılığı” girişimimiz, kapsayıcılığı ve eşitliği teşvik eden topluluk liderliğindeki projeleri desteklemektedir. Yetersiz hizmet alan toplulukları iyileştirmek, eğitimi teşvik etmek ve herkes için daha kapsayıcı bir toplum yaratmak için bizimle el ele veriyoruz.

Yeşil Kartlarımız ile Fark Yaratın

Harcamalarınız fark yaratabilirsiniz. “Yeşil Kartlarımızla” her harcamanızın bir kısmı çevre dostu proje ve girişimlere gidiyor. Birlikte sadece bankacılık yapmıyoruz; daha temiz, daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir gezegene yatırım yapıyoruz!

Topluluk Bilinci ile Gelişiyoruz

asır bank yeşil finans

Yeşil Gelişim, Yeşil Kazanç

Daha yeşil bir dünyaya katkıda bulunurken yatırımlarınızın geliştiğine tanık olabilirsiniz. “Yeşil Finans” seçeneklerimiz finansal hedeflerinizi çevreye olan bağlılığınızla birleştirecek. Finansal hedeflerinize ulaşırken yenilenebilir enerjiye, sürdürülebilir altyapıya ve çevreye duyarlı girişimlere yönelik projelere yatırım yapabilirsiniz.

Sürdürülebilir İpotekler,

Sürdürülebilir Evler

Bir ev sahibi olmak, doğaya zarar vermemesi gereken bir hayaldir. Sürdürülebilir ipoteklerimizle çevreye duyarlı inşaat uygulamalarını desteklerken bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sürdürülebilir bir gelecek için temel oluştururken rekabetçi oranların keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Yeşil Bir Gelecek için:
Yeşil Finans

bottom of page