top of page

Ashur Bank, Irak'ta Küçük ve Orta Ölçekli Projelerin Finansmanı Konferansına Katıldı

Ashur Bank, küçük ve orta ölçekli projelerin finansman ihtiyaçlarını ele alan bir konferansa aktif olarak katıldı. Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu'nun (GIZ) Irak Özel Bankalar Birliği (IPBL) işbirliğiyle düzenlediği etkinlik Bağdat'ta gerçekleşti.

Konferansa Merkez Bankası Başkanı Sayın Ali Al-Alaq'ın yanı sıra çeşitli bankalardan üst düzey yöneticilerin de aralarında bulunduğu değerli konuklar katıldı.


Konferans sırasında Bay Al-Alaq, Merkez Bankası'nın borç verme girişimlerinin 12 milyar dolara ulaştığını ve yeni bir borç verme stratejisinin gelecek yıl uygulanmasının planlandığını duyurdu.

Aktif bir katılımcı olarak Ashur Bank, Türk-Irak Ticaret Heyeti ve B2B Görüşmeleri sırasında özel bankacılık hizmetlerini sergileyerek Türk şirketlerinin özel bankacılık ihtiyaçlarını destekleme konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koydu.
Konferans, istihdam fırsatlarının artırılması ve petrol dışı ekonominin desteklenmesinde küçük ve orta ölçekli projelerin finansmanının önemine ilişkin değerli tartışmalar için bir platform görevi gördü.

Ashur Bank, yenilikçi finansal çözümler sunmaya ve küçük ve orta ölçekli projelerin finansman ihtiyaçlarını destekleyen girişimlere aktif olarak katılmaya kendini adamıştır.Comments


bottom of page