top of page

Al Handal International Group, Abu Dabi'deki “BAE-Türkiye İş Forumu”nda

19 Temmuz 2023'te Abu Dabi'deki "BAE-Türkiye İş Forumu", Al Handal International Group'tan (HIG) saygın isimlerin son derece verimli ve etkili bir buluşmasına tanık oldu. Bu sayede Al Handal International Group güçlü sınır ötesi işbirliklerini daha da güçlendirdi.


Etkinlikte HIG Yönetim Kurulu Başkanı Wadeea Al Handal ve HIG CEO'su Mohammed Al Handal yer aldı. Bankacılık, finans ve ekonomi sektörlerinden kilit paydaşlarla verimli tartışmalar gerçekleştirdiler. Özellikle Wadeea Al Handal ve Mohammed Al Handal, aralarında Türkiye Ticaret Bakanı Ömer Bulat ve Türk-BAE İş Konseyi Başkanı Tevfik Öz'ün de bulunduğu önde gelen isimlerle önemli toplantılar gerçekleştirdiler. Ayrıca Abu Dabi Ticareti Teşvik Direktörü Rashed Al Teneiji ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Danışmanı Rahim Al Bayrak ile görüşmeler gerçekleştirdiler.


HIG Yönetim Kurulu Başkanı ayrıca Asır Bank’ın kuruluşunun gelecekteki işbirliklerinin etkinleştirilmesi açısından önemli bir dönüm noktası olacağını ve Türkiye-Irak-Körfez ilişkilerinin güçleneceği yeni bir dönemin habercisi olacağını belirtti. Al Handal Uluslararası Grubu, kalıcı ortaklıkları teşvik etmeye ve bölgenin büyümesine ve refahına katkıda bulunmaya kararlı olduğunu da açıkladı.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page