top of page
Frame 77.jpg

GRUP

ŞİRKETLERİ

Rectangle 432300_edited.png

2005 yılında kurulan Ashur Uluslararası Yatırım Bankası, Irak'taki ticari işletmeler ve bireyler için bankacılık hizmetleri paketi sağlayan ilk yatırım bankalarından biridir.

ASHUR BANK

ashur bank

Modon, Irak'ta modern gayrimenkul alanında en önde gelen başarılı şirketlerden biridir.

MODON

modon

Abr Al Masafat, HIG tarafından özellikle Irak'ta seyahat ve turizm endüstrisinde faaliyet göstermek üzere Bağdat'ta kurulmuştur.

ABR AL MASAFAT

Abr al masafat

2018 yılında kurulan Wolf Gym, Bağdat'ın kalbinde merkezi bir konuma sahiptir. Son teknolojiye sahip bir fitness merkezimize sizi de bekleriz!

WOLF GYM

wolf gym

Kaizen Hospitality'nin yeni markası olan 650, Crossfit ve spor dünyasının en sağlıklı ve taze yiyeceklerini Irak halkı ile buluşturuyor.

KAZIEN HOSPITALITY

kaizen hospitality

Diamond Loft, inşaat gereksinimleriniz için tüm disiplinlerde uzmanları barındırıan bir tasarım ve mühendislik danışmanlık ve taahhüt şirketidir.

DIAMOND LOFT

diamond loft
al handal international group

Geçtiğimiz kırk yılda Al Handal International Group (HIG), Irak'ın iş çevresinin şekillenmesinde önemli bir rol oynamıştır. Siyasi ve ekonomil belirsizliğin damgasını vurduğu bir dönemde HIG, sürekli büyüyerek, hizmet verdiği sektörleri çeşitlenndirerek dayanıklılığını sürekli olarak perçinlemiştir. Bu, şirketin sektöründe lider olma yolundaki sarsılmaz kararlılığının bir kanıtı olarak kendini göstermektedir.

 

Al Handal Grup, ASIR BANK ile yeni bir dönemin eşiğine girmektedir. ASIR BANK, uluslararası bankacılık sektöründe yenilikçiliğin ve güvenin simgesi olarak faaliyetlerine başlayacaktır. Kalıcı ilişkiler kurma prensibi ile yola çıkan Banka, uluslararası bankacılık standartaları ile müşterilerine özel finansal çözümler sunmaktadır.

bottom of page